Mała Miss Mały Mister Białystok

mała miss mały mister białystok

Mała Miss Mały Mister Białystok

Z miłą  chęcią chcielibyśmy Państwa do głosowania w plebiscycie Gazety Współczesnej  Mała Miss Mały Mister.
Głosowanie będzie trwało do 31 marca. Wszystkie zgłoszone dzieci opublikujemy 17 marca w specjalnym dodatku „Gazety Współczesnej”.

Plebiscyt to wspaniała zabawa dla wszystkich dzieciaków, a dla rodzin zwycięzców – wielki powód do dumy. Doskonale o tym wiedzą laureaci poprzednich edycji oraz ich rodzice. Także w tym roku na Małe Miss i Małych Misterów czekają wspaniałe nagrody. Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 3 marca i potrwa do 31 marca. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się 8 kwietnia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku.

Nasza szkoła jest jednym z głównych sponsorów niniejszej zabawy 🙂

Zapraszamy do głosowania !!!

GŁOSOWANIE