Kontakt z English Kids Club Białystok

Jeżeli masz pytani dotyczące naszej szkoły, śmiało napisz do nas bądź zadzwoń, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Kontakt

Wyślij do nas wiadomość

NAPISZ DO NAS

Cieszymy się, że chcesz się skontaktować z nami! Masz pytania, sugestie lub po prostu chcesz się przywitać? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na nasz adres e-mailowy. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość jak najszybciej. Jeśli wolisz rozmawiać z nami osobiście, zadzwoń na numer podany na stronie kontaktowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów lub wątpliwości.

map pin 2 fill 2

Adres

Pogodna 39/2A
15-365 Białystok

time fill

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 16:00-19:00
Sob-Nd: zamknięte

mail open fill

E-mail

biuro@englishkidsclub.pl

phone fill

Telefon

+48 535 181 719

    ["Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest English Kids Club Magdalena Taczanowska ul. Pogodna 39/2A, 15-365 Białystok"]