Angielski w Twojej szkole i przedszkolu

Witaj na naszej stronie! Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Nasz program jest zaprojektowany, aby pomóc Twojemu dziecku rozwijać umiejętności językowe w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym

Nasz priorytet podczas lekcji dla przedszkolaków to zapewnienie pełnej zabawy i interaktywnych aktywności. Wykorzystujemy piosenki, gry, rysunki i opowieści, aby uczynić naukę języka angielskiego atrakcyjną i interesującą. Skupiamy się głównie  na słuchaniu i mówieniu, co pomaga dzieciom rozwijać podstawowe umiejętności językowe od najmłodszych lat.

Dla Dzieci w Wieku Szkolnym

Dla dzieci w wieku szkolnym oferujemy  lekcje o nieco innej strukturze , które obejmują czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Nasze lekcje są dostosowane do różnych poziomów umiejętności i skoncentrowane na pomocy dzieciom w budowaniu pewności siebie w używaniu języka angielskiego. Używamy różnorodnych materiałów dydaktycznych, w tym książek, filmów, gier i ćwiczeń interaktywnych.

Nasze Zobowiązanie

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości edukacji dla Twojego dziecka. Nasz zespół składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy są pasjonatami nauczania języka angielskiego. Wierzymy, że nauka języka powinna być zabawna, interaktywna i skuteczna.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zarejestrować swoje dziecko na lekcje.

Zapraszamy szkoły i przedszkola z okolic Białegostoku do współpracy.

    ["Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest English Kids Club Magdalena Taczanowska ul. Pogodna 39/2A, 15-365 Białystok"]