Letnie półkolonie 2018 już za nami!

Letnie półkolonie 2018 już za nami!

3 wspaniałe tygodnie minęły bardzo szybko! Był to czas pełen przygód, nauki a przede wszystkim super zabawy i wypoczynku. 

Półkolonie organizowane przez naszą szkołę to już tradycja! Już nie możemy się doczekać kolejnych tym razem Zimowych Półkolonii 2019, na które już możemy Was zaprosić!

W te wakacje udało nam się odwiedzić ściankę wspinaczkową, fabrykę cukierków, centrum zabaw “Croco Spoko”, Uniwersytet w Białymstoku wydział Biologii, basen, Muzeum Wojska w Białymstoku. Ponadto uczyliśmy się Chińskiej kaligrafii dzięki obecności studentów z Chin i Malezji, które również opowiadały nam o swoich krajach i kulturze.  My w podziękowaniu nauczyliśmy je jak piec polskie ciasteczka, były naprawdę pyszne 🙂 Co więcej, dzieciaki robiły własne balony, brały udział w licznych konkursach , miały okazje zobaczyć jakie sztuczki znają wytrenowane psy ze Straży miejskiej oraz doświadczyły wiele wiele innych atrakcji, zobaczcie sami!