Półkolonie zimowe 2018 Turnus I

Półkolonie zimowe 2018 z English Kids Club

Półkolonie zimowe 2018 to świetna okazja na nauki języka angielskiego. W ten sposób dzieci mogą się uczyć poprzez zabawę, a wszyscy dobrze wiemy, że wiedza zdobyta w ten sposób, zostaje na dłużej i jest lepiej przyswajalna. Przekonały się o tym dzieci, które wzięły udział w pierwszym turnusie półkolonii z English Kids Club! Jak było? Zapraszamy na naszą relację!

Relacja z pierwszego turnusu zimowego English Kids Club

Nasza szkoła językowa już po raz kolejny zorganizowała półkolonie dla najmłodszych. Pierwszy turnus właśnie się zakończył. Jak było? Rewelacyjnie! To 5 dni – od poniedziałku do piątku, w czasie których wyśmienicie się bawiliśmy i uczyliśmy języka angielskiego. Każdego dnia działo się też coś wyjątkowego.

Poniedziałek, dzień pierwszy, to był czas, w którym mieliśmy się zapoznać. Poszło nam to nad wyraz gładko. Może to zasługa Fabryki Cukierków? Dzieci miały niepowtarzalną okazję stworzenia własnych słodyczy. Po słodkim pokazie i wspólnym tworzeniu łakoci, nasi najmłodsi uczestnicy wzięli się za prawdziwą sztukę – robili ażurowe kule ze sznurka podczas zajęć Art Day.

Drugiego dnia, we wtorek, byliśmy w kinie na filmie pt. „Mikołaj w każdym z nas”. Po udanym seansie zwiedziliśmy kinowe zaplecze, a po południu piekliśmy własne ciasteczka w ramach zajęć Bakery Day.

Środa to dzień pizzy! Po tak pysznej konsumpcji trzeba było zrzucić nadprogramowe kalorie. Zrobiliśmy to w naszym stylu! Były zawody sportowe i bitwa na śnieżki w ramach Sport Day. Po wszystkim uczyliśmy się składać origami.

W czwartek wybraliśmy się do Papugarni i odwiedził nas lokalny dzielnicowy, który dawał nam rady na temat bezpiecznego wypoczynku. Przedostatni dzień spędziliśmy na zajęciach Sensory Day, lepiąc różne formy i rzeźby z masy solnej itp.

Niestety nadeszła ta chwila… ostatni dzień – piątek! Było cudownie, z trudem musieliśmy się pożegnać. Ale zanim to nastąpiło, dobrze bawiliśmy się podczas kuligu zaprzęgiem w Supraślu i  ogniska z kiełbaskami. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie tej przyjemności i zjeżdżaliśmy z górki na sankach. Na zakończenie zorganizowaliśmy jeszcze pokaz eksperymentów.

 

Dlaczego warto zapisać się na półkolonie zimowe 2018 z English Kids Club?

Chyba nie ma lepszej okazji na naukę niż półkolonia językowa! Nasi wspaniali mali goście już się o tym przekonali. Spędziliśmy razem 5 cudownych dni, w czasie których świetnie się bawiliśmy i poznawaliśmy nowe słowa.

Półkolonie zimowe 2018
Półkolonie zimowe 2018

Półkolonie to najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych, którzy mogą bawić się cały dzień z rówieśnikami, a noce spędzać w domu. Pierwszy turnus udał się znakomicie i już zbieramy się do pracy nad kolejną edycją. Zapraszamy!