Rekrutacja na nowy rok 2020/2021

rekrutacja 3

Właśnie ruszyła rekrutacja na nowy semestr.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-10 lat na nasze zajęcia z języka angielskiego. 

Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do naszej szkoły‼️ A jeżeli jesteś nowym uczestnikiem zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe, które odbęda się w dniach 7-8.09.2020 ‼️

️Podczas tych zajęć przekonacie się, że nasza szkoła jest inna niż wszystkie, poznacie naszą sympatyczną kadrę oraz zobaczycie jak świetnie można bawić się z językiem angielskim.??
 
 
Polityka sanitarna w szkole:
 
Podczas zajęć wprowadzamy kilka nowych zasad tak aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom i ich rodziców. do zmian można zaliczyć:
 
1. Przerwy między lekcjami zwiększamy z 15 minut do 30 minut, tak aby dzieci miały więcej czasu na przebranie się i mniej osób spotykało się równocześnie w szatni.
 
2. Po zakończonych zajęciach najpierw przebiera się i wychodzi  jedna grupa, poźniej druga, tak aby zmniejszyć liczbę osób w szatni. 
 
3. Rodzice przyprowadzający dzieci muszą być w maseczkach ochronnych. W przypadku starszych dzieci jeśli pogoda na to pozwoli, prosimy aby rodzice czekali na zewnątrz. 
 
4. Dezynfekcja rąk przed wejściem do szkoły. 
 

angielskidlaprzedszkolaka()

 

 

Osoby chętne do dołączenia do grup prosimy albo o kontakt telefoniczny albo prosze o wypełnienie poniższego formularza, oddzwonimy. 

tel. 535 1818 719