Szlachetna Paczka W English Kids Club-szkoła Angielskiego Dla Dzieci

logo paczka

Drodzy Rodzice,

Zapewne słyszeliście o akcji SZLACHETNA PACZKA! W tym roku postanowiliśmy pomóc tym najbardziej potrzebującym i dlatego zwracamy się do Was z prośbą wsparcia naszej paczki którą będziemy zbierać przez najbliższe 3 tygodnie. Prosimy o zapoznanie się z plikiem który dokładnie opisuje , jakie produkty najbardziej się przydadzą.

Rodzina, której chcemy pomóc to samotna mama z trójką dzieci, której mąż zginął w wypadku samochodowym, Jej główne potrzeby to żywność, pampersy dla najmłodszego rocznego dziecka i odzież.  Potrzebna jest też szafa, a jedno  z dzieci nie ma też łóżeczka więc chcielibyśmy ogłosić zbiórkę pieniędzy aby podarować im jak najwięcej.

W naszej szkole przygotujemy pudła do których będzie można przynosić produkty z listy, tj. żywność, pomoce szkolne, odzież, obuwie , środki czystości i co najważniejsze pampersy i mleko w proszku.  Pieniądze można przesyłać na  konto z tytułem ” szlachetna paczka” bądź gotówką w szkole.

61 1140 2004 0000 3802 3460 5304

Wierzymy,że wspólnie możemy więcej! Każda złotówka i podarowana rzecz na pewno sprawi im ogromną radość! Myślimy również, że jest to piękny przykład jaki możemy dać dzieciom i pokazać im że trzeba pomagać innym szczególnie w okresie świątecznym , bo to przecież własnie o to chodzi aby dzielić się i wspierać innych!!

 

Dziękuje z góry za pomoc i wsparcie!