Fotorelacja Letnich Kolonii w Augustowie 2018

kolonie w augustowie 2018 22 1

Letnie Kolonie w Augustowie 2018

Wszystko co dobre, szybko się kończy! Tak właśnie możemy podsumować nasze kolonie językowe w Augustowie.  Wymarzona pogoda, piękne miejsce oraz świetna grupa dzieciaków! Wszyscy bardzo się zżyliśmy i zapamiętamy te 10 dni na długo. Dzieciaki od razu zakochały się w naszych dwóch studentkach z Azji: Wei & Lilith, które były wręcz rozrywane już od pierwszego dnia! Dzięki nim, dzieci mogły dowiedzieć się różnych ciekawostek o Chinach i Malezji, jak również próbować swoich sił w porozumiewaniu się w języku angielskim. Wei & Lilith bardzo szybko pokochały wszystkich obozowiczów i bardzo urozmaicały im czas, przygotowując wciąż nowe zajęcia i atrakcje. Min. uczyły nas chińskiej kaligrafii i origami , malowały hennę oraz  grały w wiele ciekawych gier.

kolonie w augustowie 2018 62
Kolonie w Augustowie 2018

 

Nasz program był bardzo napięty, codzienne zajęcia z języka angielskiego w formie zabawy. Robienie baniek mydlanych oraz “slimów”, zabawy sportowe oraz zajęcia plastyczne. Wycieczki piesze, autokarowe, w tym Stańczyki. Przejażdżka żaglówką jak również statkiem!! No i oczywiście kajaki!!!

 

A wieczora mi zawsze przyjemnie spędzaliśmy czas, tańcząc na dyskotekach, występując w “Mam talent” ,”Miss & Mister kolonii”, grając w gry językowe, sprawnościowe lub po prostu odpoczywając przy filmie.  Nie zabrakło również chrztu kolonijnego. Został przygotowany wspólnie  z naszymi najstarszymi dziećmi, które miały już doświadczenie i były mega kreatywne i pomocne.

kolonie w augustowie 2018 77

Jednym z naszych ulubionych zajęć było wygrzewanie się w słonku na plaży oczywiście zaraz po kąpieli w jeziorze. Dzieciaki uwielbiały budować zamki, a raczej całe miasta z piasku. Chcieliśmy wykorzystać nasze jezioro w pełni, więc wynajmowaliśmy żaglówki i kajaki, co okazało się super atrakcją dla wszystkich.

Aż miło powspominać te wszystkie cudne chwile. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok.  Zanim się obejrzymy, będziemy znów planować kolejne kolonie językowe dla dzieci.