Zajęcia z programowania

zajęcia z programowania w zabłudowie

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 10-14 lat na nasze fascynujące zajęcia z programowania dla dzieci, które są organizowane przez naszą szkołę.

Zajęcia te to wyjątkowa okazja dla młodych umysłów, którzy chcą zgłębić tajniki świata kodowania i tworzenia oprogramowania. Nasza szkoła angażuje się w rozwijanie kompetencji programistycznych młodego pokolenia, stawiając na kreatywność, logiczne myślenie i rozwiązywanie problemów.

Miejsce spotkań to nasza Szkoła Podstawowa w Zabłudowie, gdzie otwieramy drzwi dla Waszych dzieci każdego piątku o godzinie 14:30. To właśnie wtedy rozpoczynamy fascynującą podróż w świat kodowania, który jest kluczem do przyszłości.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele zapewnią atrakcyjne lekcje, na których dzieci będą miały okazję odkrywać tajemnice języków programowania, projektować gry, tworzyć aplikacje i wiele więcej. Nasze zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, więc zarówno początkujący, jak i ci, którzy już mają pewne doświadczenie w programowaniu, znajdą tu coś dla siebie.

To nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności, ale także możliwość poznania nowych przyjaciół
i spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie. Zachęcamy rodziców do zgłaszania swoich dzieci na te niezwykłe zajęcia, które pomogą im rozwijać umiejętności niezbędne w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Dołączcie do naszej społeczności młodych programistów i razem odkrywajmy świat kodowania!

Więcej informacji na stronie www.codingclub.pl